NoName Luxury 

Projektowanie wnętrz

Od największych targów, festiwali i salonów meblowych, od Paryża po Mediolan przez Madryt, trendy, które pojawiają się w aranżacji wnętrz na najbliższe lata, są zdecydowanie bardzo jasne i precyzyjne. Nadchodzące wydarzenia w Londynie, Nowym Jorku i Szanghaju z pewnością tylko je pogłębią i potwierdzą. Po dekadzie propozycji koncentrujących się na automatyce domowej dla futurystycznego, wielkomiejskiego i funkcjonalnego domu, nowym celem sektora mebli jest niewątpliwie zrównoważony rozwój, przyjazne, wygodne i naturalne środowisko.NoNameLuxuryStudio Ponowne odkrywanie materiałów


Zrównoważony rozwój, który w branży meblarskiej opiera się na materiałach stających się głównymi bohaterami, czy to drewno z zakrzywionymi liniami i w stylu retro przywracającymi modę, która w rzeczywistości nigdy nie zanikła, czy metale, które przekształcają się z elementu podpierającego w prawdziwy mebel, udowadniając, że nawet linie mogą prezentować swojego rodzaju miękkość. Wyeliminowanie jakiegokolwiek wpływu na środowisko, stosowanie kompatybilnych materiałów, które nawiązują do naturalnych kolorów i zmysłowości w łazience, jest nie tylko możliwe, ale także pobudza do stworzenia nowych materiałów lub nadania im nowego życia, zwłaszcza w elementach mebli łazienkowych, w punktach świetlnych, których nikt się nie spodziewa oraz podłogach, które sprawiają wrażenie, jakby oddychały. Odczucia, które przenikają również na podkładke prysznicową, podkładkę prysznicową, dzięki nieskończonym możliwością spersonalizowanych rozwiązań szytych na miarę w zakresie powłok oraz materiałów.. 
W razie pytań lub wyceny, zadźwoń pod numer +48797502125 lub napisz na adres [email protected]

Alessandro de Stefano Art Designer

Ściany, Obrazy, stoły, stoliki kawowe, rzeźby, lampy, które , ruch i stasis, abstrakcja i figuracja; prawdziwy i właściwy proces performatywny z kombinacją rozbieżnych materiałów.

SPAIN
Konfusion
Santa Eulalia del Rio
07840 Santa Eularia des Riu, Balearic Island
+34 971319660


ITALY
Studio Melgrati

Alessandro de Stefano

Viale D. Hambury 3
17021 Alassio ( SV )

Tel. +39 0182644557

U.S.A.
NoNameLuxury
227   9th Street Suite 2 MIAMI BEACH 33139
Tel.+1 (786) 5187-444
Tel.+1 (786) 501-4368