Zamieszkaj w Domu Smart

Dom SMART to wybór dla tych, którzy na co dzień chcą żyć w równowadze między komfortem a wydajnością, łącząc absolutną oszczędność energii klasy A z estetyką gwarantowaną przez współczesny design Made in Italy.


Dom SMART to rozwiązania, doświadczenie oraz innowacja, które marka NoName Luxury od ponad piętnastu lat odwzorowuje we własnej działalności związanej z projektowaniem i budową nowych rezydencji i hoteli. Dom SMART reprezentuje harmonijną całość nowoczesnych koncepcji mieszkaniowych, zamykających w jednym środowisku zrównoważony ekorozwój, efektywność energetyczną i jakość życia.

Ukierunkowane planowanie, nowoczesny design, dokładne i ciągłe badania najlepszych materiałów, awangardowa konstrukcja instalacji oraz doskonałe wykończenia wnętrz sprawiają, że Dom SMART jest domem, który łączy bardzo wysoką oszczędność energii klasy A z przyjemnym poczuciem komfortu, stylu i dobrego samopoczucia.

Twój wybór Domu SMART klasy A marki NoName Luxury, to dla nas pewność, że znajdzie się on w dobrych rękach.

 Postawienie domu od zawsze stanowiło wyrażenie emocji związanych z rozpoczęciem nowej ścieżki życia, gdzie cud przyszłych wydarzeń i słodycz minionych chwil łączą się, aby ukształtować nasz sposób bycia.

W celu zaprojektowania domu odzwierciedlającego wartości, idee i odczucia czyjegoś stylu życia, należy z pasją i entuzjazmem podążać za każdym szczegółem związanym z przygotowaniem różnych pomieszczeń, które składają się na nowy dom.

W oparciu o swoje gusta i upodobania, można dostosować rozkład wnętrza, maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i wybrać meble.

W razie pytań lub wyceny, zadźwoń pod numer +48797502125 lub napisz na adres [email protected]

SPAIN
Konfusion
Santa Eulalia del Rio
07840 Santa Eularia des Riu, Balearic Island
+34 971319660


ITALY
Studio Melgrati

Alessandro de Stefano

Viale D. Hambury 3
17021 Alassio ( SV )

Tel. +39 0182644557

U.S.A.
NoNameLuxury
227   9th Street Suite 2 MIAMI BEACH 33139
Tel.+1 (786) 5187-444
Tel.+1 (786) 501-4368