Zamieszkaj w Domu Smart

Dom SMART to wybór dla tych, którzy na co dzień chcą żyć w równowadze między komfortem a wydajnością, łącząc absolutną oszczędność energii klasy A z estetyką gwarantowaną przez współczesny design Made in Italy.
Dom SMART to rozwiązania, doświadczenie oraz innowacja, które marka NoName Luxury od ponad piętnastu lat odwzorowuje we własnej działalności związanej z projektowaniem i budową nowych rezydencji i hoteli. Dom SMART reprezentuje harmonijną całość nowoczesnych koncepcji mieszkaniowych, zamykających w jednym środowisku zrównoważony ekorozwój, efektywność energetyczną i jakość życia.

Ukierunkowane planowanie, nowoczesny design, dokładne i ciągłe badania najlepszych materiałów, awangardowa konstrukcja instalacji oraz doskonałe wykończenia wnętrz sprawiają, że Dom SMART jest domem, który łączy bardzo wysoką oszczędność energii klasy A z przyjemnym poczuciem komfortu, stylu i dobrego samopoczucia.

Twój wybór Domu SMART klasy A marki NoName Luxury, to dla nas pewność, że znajdzie się on w dobrych rękach.


Twój dom klasy A

Inteligentne miejsce zamieszkania to zbiór zasad konstrukcyjnych, które są w stanie zapewnić wydajność oraz innowację w miejscu przeznaczonym do życia codziennego, tj. w domu.

Za każdym wyborem marki NoName Luxury stoi chęć stworzenia przyjaznych i komfortowych przestrzeni już od etapu projektowania. Poprawa życia przyszłych mieszkańców oraz zapewnienie harmonijnego i eko-zrównoważonego układu konstrukcji to podwójna koncepcja, na której opiera się każdy Dom SMART.

W aspekcie człowieka oznacza to myślenie o każdym domu tak, jakby był naszym własnym, dostarczając tym samym produkt kompletny pod każdym względem: dom SMART to dom w klasie energetycznej A, charakteryzujący się pomieszczeniami bezpiecznymi, wygodnym, jasnym i elegancki.


Technologiczny

W budynku SMART klasy A marki NoName Luxury udało się zmniejszyć zużycie i tym samym zwiększyć wydajność, dzięki połączeniu najlepszych technologii klimatyzacji: różne systemy ogrzewania, chłodzenia i produkcji ciepłej wody użytkowej w pomieszczeniach sprawiają, że każde środowisko jest wydajne i zdrowe. Wysoka sprawność zintegrowana z kotłem i pompą ciepła, instalacje składające się w pełni z pomp ciepła, kolektory słoneczne, ogrzewanie podłogowe oraz zastosowanie fotowoltaiki pozwalają na ograniczenie dziennego zużycia, życie w zdrowym środowisku, ograniczenie szkodliwych emisji wytwarzanych przez paliwa kopalne, podniesienie samopoczucia, a także bezpieczeństwo w każdym domu SMART i otaczającym go środowisku. Elektryczne rolety, przygotowanie pod system alarmowy, krany do systemów nawadniania i sprzątania otwartych przestrzeni, wideodomofon, instalacje elektryczne w całym budynku wewnętrznych części wspólnych, instalacja elektryczna garaży oraz oświetlenie zewnętrzne ogrodów i tarasów stanowią podstawowy rdzeń technologiczny wszystkich domów NoName Luxury.


Zrównoważony

Zrównoważony dom to taki, w którym równowaga energetyczna osiągana jest poprzez najnowocześniejsze technologie, które dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł, redukują dzienne zużycie gazu i energii elektrycznej niemal do zera. Oprócz namacalnych, natychmiastowych oszczędności pieniężnych związanych z rachunkami, nieruchomość NoName Luxury Smart ma na celu zmniejszenie emisji CO2, chroniąc bezpośrednio środowisko, które pozostawiamy przyszłym pokoleniom.

Każdy z naszych budynków jest zaprojektowany z uwzględnieniem długoterminowego okresu eksploatacji tak, aby zminimalizować obecne koszty i zoptymalizować wpływ na środowisko w celu poprawy życia mieszkańców oraz samego otoczenia.


Nowoczesny

O nowoczesności domu SMART świadczy przede wszystkim wysoki standard izolacji termicznej i akustycznej: dużą wagę przywiązuje się bowiem do konstrukcji murów obwodowych wyposażonych w warstwową powłokę termoizolacyjną oraz do doboru drzwi i okien, które przyczyniają się do efektywności energetycznej całego budynku, a także dźwiękoszczelnych ściankach działowych wykonanych z najnowocześniejszych materiałów, z wykorzystaniem przemyślanych rozwiązań konstrukcyjnych. Każdy aspekt Domu Smart podlega również ocenie z punktu widzenia bezpieczeństwa, od fundamentów po konstrukcje, w celu ustalenia metod uszczelnienia pokrycia.


Przytulny

Dom SMART jest przytulny, ponieważ jest w stanie zapewnić swoim mieszkańcom komfort o każdej porze dnia dzięki organicznej dystrybucji wewnętrznej, która koncentruje się na odpowiednich przestrzeniach dedykowanych strefie dziennej. Pozostawienie otwartych pomieszczeń części salonowej jest precyzyjnym wyborem NoName Luxury, aby umożliwić każdemu klientowi zorganizowanie i podzielenie jednostki zgodnie ze swoimi przyzwyczajeniami, czy potrzebami. Głębokość i szerokość stanowią podstawy ekskluzywnych przestrzeni otwartych, takich jak ogrody i tarasy, od samego początku pomyślane jako prawdziwe, autonomiczne środowiska przeznaczone do zabawy, spędzania czasu w towarzystwie oraz odpowiednie dla zwierząt. Sypialnie małżeńskie i łazienki z oknami zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wykazywać korzystny wpływ na samopoczucie każdego członka rodziny.

Nieruchomość została dodatkowo wzbogacona poprzez rozmieszczenie drzwi przesuwnych, praktycznych szaf, okien z bielonego drewna i drzwi opancerzonych, co pomaga uzupełnić przestrzeń wnętrza, jak również sprzyja naturalnemu oświetleniu, dając poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa.


Racjonalny

Logika domu SMART realizuje cztery główne cele: solidność, zrównoważony rozwój, funkcjonalność i estetyka. Unikalny proces opracowywania naszych działań, w który zaangażowani są pracownicy, biuro techniczne oraz wykwalifikowany zespół dostawców, ma na celu osiągnięcie maksymalnego zadowolenia klienta. Oprócz przestrzeni końcowej i wynikającej z tego jakości nadanej przez projekt, materiały i prace przeprowadzane na placu budowy, ważne jest, aby dokładnie przemyśleć przekształcenie otaczającego ogrodu.

Harmonijne projektowanie obszarów zewnętrznych w taki sposób, aby zapewnić wszystkim mieszkańcom lepszą jakość życia pod względem spokoju, relaksu i prywatności.


W razie pytań lub wyceny, zadźwoń pod numer +48797502125 lub napisz na adres [email protected]